Yüzme Havuzu Hakkında / Yanlış Bilinen Doğrular!

Yüzme Havuzu Kurmak İçin Bir Sürü Alan Gerekir

Sermed Havuz 3 – 4 kişilik aileler için 30 – 35 m2 nin altında çok çeşitli modeli bulunmaktadır. Bahçenizin boyutları ne olursa olsun Sermed havuz da sizin için mutlaka bir model ve ebat da havuz her zaman için vardır.


Bu konuda tecrübeli ekiplerimizde her zaman size yardımcı olmak için hazır olarak beklemektedir.

Havuzlarda Su Tüketimi Fazladır

Havuzunuzu yılda bir defa doldurmak yeterli ve suyun gerekli şartlarını sağladığınız takdir de de yıllarca bu doldurduğunuz suyu güvenle kullanabilirsiniz.

Yüzme Havuzları Çocuklar İçin Tehlike Oluşturmaktadır

03.01.2003 tarihli Fransız yasasına göre 5 yaş altındaki çocukların boğulma riskini önlemek için standart güvenlik sistemlerinin uygulanması gerekir. İngiltere’de benzer bir yasa olmamasına rağmen iyi bir tavsiyedir. Son olarak Yüzme Havuzu yüzmeyi öğrenmek için en iyi yerdir. Dalga yok, temiz su, akıntı yok, hatta bazen ısıtmalı, yüzme için elverişli koşullar…

Yüzme Havuzu Kurmak İçin İzne İhtiyacınız Vardır

Yüzme inşaatında farklı kurallar bulunmaktadır. Genel olarak izin almak için bir gereklilik yoktur. Havuzlarımız demonte olup ,seçtiğiniz modele göre dilenirse sökülüp başka bir yerde tekrar dan kullanılabilinir.


Bu sebebden havuzlarımızın genelin de ruhasata tabi değildir.Sit alanlarına ve boğaziçi imarın bölgesinde rahatlıkla kurulabilir.

Havuzların Bakımlarını Yapmak Zahmetli ve Zaman Alan Bir Uğraştır

İyi Tasarlanmış bir prefabrik Yüzme Havuzu doğru filtrasyon sistemi ve doğru çevre düzenlenmesi ile hafta da sadece 1 saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır.

Havuzların Bakım Maliyetleri Çok Yüksektir

Havuzlarımızın Bakım maliyetleri havuzların yüzeyel alanlarına,derinliklerine ve kullanılan aksesuarlarına göre değişiklikli göstermektedir.Fakat ortalama 50 m2 bir havuzun su,elektirik ve kimyasal maliyeti aylık kullanılan dönemde 150 Tl civarında dır.

Prefabrik Havuz / Bir Havuza Sahip Olmanın En İyi 5 Nedeni

Evinize Değer Katın

Bir çok araştırm evinizde havuz bulunması halinde çok kısa bir zaman da evinizin mevcut değerini %20’den fazla arttırdığını göstermiştir. Ayrıca daha kolay kiraya vermenizi ve satmanızı imkan sağlar. Havuza yatırım yapmak keyfinizi ve evinizin değerini arttırır.

Eşiniz, Çocuklarınız ve Sevdiklerinizle Keyifle Vakit Geçirmenin En Güzel Yolu

Evinizde yer alan bir Yüzme Havuzu sevdiklerinizle keyifli ve eğlenceli vakit geçireğiniz en ideal yerdir. Çocuklarınız evden ayrılmak istemeyecek ,torunlarınız ise hafta sonları size gelmeyi iple çekecekler.

Evim Evim Güzel Evim

Eviniz bir Yüzme havuzunuzun olması canınızın istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dinlendirici bir ortamın keyfini çıkarmak demektir. Su kenarında dinlenme, terasta kahvaltı, kahve arası, aperatifler, akşam yemeği, yüzme veya su jimnastiği gibi aktiviteler için en uygun yer. İster tek, ister ailece ve arkadaşlarınızla; Havuzunuz size mutlu anlar yaratır.

Bütçenizi Zorlamadan Eğlence İmkanı

Hafta sonunu, havuz başında dinlenerek veya arkadaşlarınızı barbekü için etrafında toplanmak üzere çağırabileceğiniz en ucuz ve eğlenceli yol. Bir Yüzme Havuzu ile bahçenizde sahip olabileceğiniz her şeye sahip olursunuz.

Yaşam Tarzınızı Güzelleştirin

Yüzme havuzu evinizin bahçesine yeni bir tarz getirir. Bu şık ve lüks yaşam tarzını hergün yaşabilirsiniz.