Prefabrik Havuz / Fipool Taşmalı Sistem Havuz

Sermed Havuz, Fipool Taşmalı Prefabrik Portatif Hazır Havuz modelleri ile kişiye ya da kuruma özel projelerle, 3 hafta gibi bir sürede hayal ettiğiniz havuz keyfini sürmenizi sağlıyor, hayallerinize kavuşturuyor.

Fipool Taşmalı Prefabrik Portatif Hazır Havuz çalışma sisteminde havuzun kenarlarında bulunan ızgaralardan havuzun içinde bulunan su kullanım esnasında taşarak makina dairesine gidiyor, özel filtrelerden geçerek temizleniyor ve tekrar havuza pompalanıyor. Bu yöntemle havuzun içerisinde birikebilecek kalıntı, bakteri, mantar vb. gibi istenmeyen parçacıklardan havuz suyu arındırılarak havuzun temiz ve hijyen kalması sağlanıyor.

Fipool Taşmalı Prefabrik Portatif Hazır Havuz, Fibercement adı verilen levhalar ile dayanıklı olarak üretiliyor ve hijyeni koruyacak özelliklere sahip olması ile dikkat çekiyor. Fipool model havuzlarda kullanılan yan duvarlar için özel üretilen panel havuz sistemleri, Fibercement adı verilen dayanıklı ve son derece güçlü özellikteki panellerin birleştirilmesi ile meydana getiriliyor.